top of page

Allianz Teknik Deprem Yangın Test ve Eğitim Merkezi açıldı

Time lapse uygulaması İKM Prodüksiyon tarafından yapılan Türk-alman Üniversitesi içerisindeki Allianz Teknik Deprem Yangın Test ve Eğitim Merkezi açıldı.


Allianz Teknik Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi; deprem laboratuvarı, deprem eğitim salonu, deprem simülasyonunun da olduğu konferans salonu, edok ve spray odaları, yangın eğitim salonu, yangın pompa odası, duman kaçış simülasyon odası, temiz yangın simülasyonu ve yangına tepki laboratuvarı olmak üzere toplam 10 ana bölümden oluşuyor.

Münih’teki iki test merkezinin ardından Allianz Grubu’nun bünyesinde dünya genelinde üçüncü test merkezi olma özelliğini taşıyan Allianz Teknik, aynı zamanda grubun deprem ve yangın alanlarında hizmet veren dünyadaki ilk test merkezi.


Uluslararası akreditasyon standartlarına uygun olan Allianz Teknik’te endüstriye yönelik yürütülecek deprem ve yangın testlerinin yanı sıra sertifikasyon ve eğitim programları hayata geçirilecek.


Çatısı altında profesyonel risk danışmanlık hizmeti verilecek olan merkezle, meslek kuruluşları ve üniversitelerle birlikte hareket ederek kamuya ve özel sektöre nitelikli teknisyen ve mühendisler yetiştirilmesine de katkı sağlanması amaçlanıyor.


Time lapse videosu yakında burada!


Time lapse için irtibat : 0535 893 43 26


Comments


İKM PRODÜKSİYON

Tek bildiğimiz işimiz

bottom of page